Visprogresīvākā tenisa treniņa programma pasaulē

Teniss – tā ir spēle, kas aizrauj, ieved tevi azartā, liekot tam kļūt par dzīvesveidu. Šajā spēlē nav nozīmes tam, cik vecs tu esi, galvenais, kas tajā nepieciešams ir mērķtiecība, motivācija un vēlme iegūt labu fizisko formu.

Tenisa pirmsākumi meklējami 19. gadsimta vidū un kopš tā beigām spēles noteikumi nav mainījušies – tas jau vien liecina par augstas klases kvalitāti! Spēlē piedalās divi vai četri sportisti, kas cīnās pretējā tīkla pusē, lai pierādītu savu izturību, profesionalitāti un iegūtu pēc iespējas vairāk punktu.Tenis_01

Teniss ir viens no vissarežģītākajiem sporta veidiem un pareizi apgūta sitienu tehnika ļoti atvieglo tālāko spēles apguvi un rezultātus.Tādēļ uzsākot savu tenisista karjeru, ieteicamas nodarbības treneru pavadībā, lai jau spēles sākumā apgūtu visas pareizās iemaņas un kustības.

Tenis_04

Ikviena cilvēka interesēs ir ne tikai apgūt un izprast sporta spēli, bet arī uzlabot savu fizisko sagatavotību. Teniss attīsta veiklību, kustību koordināciju un ritmu, kas savukārt attīsta spēju orientēties negaidītās situācijās. Teniss attīsta ne tikai muskuļus, bet arī prātu.Tenis_07

Tā ir sporta spēle, kas pilnībā papildina ķermeņa darbību. Bet vai tu zināji, ka pastāv iespēja visas šīs iemaņas un ķermeņa uzlabojumus iegūt īsā laika periodā?

Arī tenisam ir dažādas treniņu un apmācību programmas, un viena no efektīvākajām, kā visātrāk iegūt vēlamos rezultātus ir tenisa programma, kurā izmanto Intervāla Treniņa sistēmu (IT). Tā sniedz daudz priekšrocības cilvēkiem, kuriem laiks ir ierobežots, vai ļoti dārgs, un sporta aktivitātēm nav iespējams veltīt daudz laika.

Tenis_05

Šī tenisa programma no parastā tenisa atšķiras ar to, ka tā nodrošina  līdz pat 9 reizēm ātrāku tauku dedzināšanu. Tādā veidā sniedzot iespēju aizmirst par ilglaicīgu svīšanu, ikdienas zāles apmeklējumu, jo ar šīs programmas palīdzību iegūsi vēlamo rezultātu bez ilglaicīgas piepūles.

Tenisa spēle ir visnotaļ aizraujoša, tai piemīt daudz labas īpašības un ir ļoti iedarbīgs līdzeklis pret stresu. Ne jau velti, mača laikā, sportisti sitot pa bumbiņu “izkliedz savu spēku”. Tas tādēļ, ka spēlē iegūtais azarts ir tik milzīgs, ka viņi atslēdzas no apkārtējās pasaules un ļauj vaļu savām emocijām.

Tenis_02Pakalpojumā iekļauts:

  • tenisa korta vai zāles noma;
  • galvenā Masters tenisa akadēmijas trenera pakalpojumi;
  • tenisa raketes.

Ietaupi laiku un uzlabo savu ķermeņa formu – nāc uz izmēģini savas spējas!

About the author

Aleksandra Priļepiševa

View all posts

2 Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *